İletişim

Bizi Arayın

+90 535 273 30 77

E-Posta

Adres

KURTULUŞ MH. YUNUS EMRE CD. NO:13/C D:DÜK-16 NILUFER – GORUKLE/BURSA

Pilates Eğitmenliği

Pilates egzersizleri kasları güçlendirmeyi, esnetmeyi ve bedenin dayanıklılığını artırmayı amaçlar. Yerde mat üzerinde yapıldığı gibi çeşitli aletlerin yardımıyla yer çekimine karşı da yapılabilir.

Mat Pilates

Mat pilates, pilates yapmanın bir çeşidi olup tamamen kendi vücut ağırlığınız ile vücudunuzu esnetmenin bir yoludur. Özellikle kalçanız ile omzunuz arasındaki kasları hedefler.

Çocuk Yogası

Hareket etmeyi seven ve bedenleriyle deney yapmayı seven çocuklar için uygun bir spor dalı olan yoga, çocukların enerjilerini sağlıklı bir şekilde harcamalarına yardımcı oluyor.

Yetişkin Yogası

Yoganın amacı, zihni sadelik ve huzura ulaştırmak için yenilemektir. Tüm organların nefes almasını sağlayarak fiziksel bedene sağlık kazandırmayı amaçlar. Beden rahatladığında zihin de rahatlar.

Nefes Terapisi

Nefes terapisi ile meditasyon egzersizleri bedensel ve duygusal rahatlama sağlar. Beyniniz sakinleşir, duygu ve düşünceler daha rahat yönetilir. Doğru teknikle vücuttaki stresi azaltmanın en iyi yollarından biridir.

Online Özel Ders

Özellikle evde kaldığımız bu zorlu dönemde eğitmenlerimiz ve çeşitli derslerimizle bedenimizin hareketsiz kalmasını engellemiş oluyor ve rutin hayatımızdaki alışkanlıklarımızdan kopmamış oluyoruz.

Hamak Yogası

Hamak yogasının başlıca faydaları arasında; esnekliği artırması, daha iyi odaklanma sağlaması, kasları güçlendirmesi ve stresi azaltması var. Hamak yogasında hareket yaparken bedeninizi alışık olmadığı, yepyeni pozisyonlar içine sokuyorsunuz.

ARAMIZA SİZDE KATILIN

Deniz Spor ve Yaşam Merkezi

İLETİŞİM KURUN